Služby salonu

*všechny poskytované procedury naleznete v ceníku

Pedikúra

  Pedikúra patří do oblasti služeb pro zdraví a krásu, stejně jako péče o vlasy a pleť. I Vaše nohy si zaslouží pravidelnou péči, neboť patří k nejvíce namáhaným částem těla. Pravidelné ošetření 1x za 4-6 týdnů Vám pomůže dosáhnout toho, aby Vaše nohy vypadaly zdravě.

Mokrá pedikúra je účinné a bezbolestné ošetření nohou, při kterém vám za pomoci speciální vodní lázně a následné povrchové úpravy kůže profesionálně ošetřím chodidla a také nehty. 

Proceduru začínám odmočením nohou ve speciální vodní lázni s Rochovou solí. Příjemné odmočení pak trvá 10 minut. Odmočení změkčí kůži a umožní odstranění přebytečné kůže, mozolů a případných otlaků pomocí speciálního skalpelu. 

Následuje upravení nehtů, jejich zastřižení a pilování včetně odstranění přebytečných kůžiček. Na přání je možné provézt profesionální lakování nehtů. Nakonec vám nabídnu uvolňující relaxační masáž nohou, které vám ještě ošetřím krémem.

Kombinovaná pedikúra je spojení přístrojové pedikúry a klasické mokré pedikúry, která přináší jejich výhody.

Celá procedura začíná úkony přístrojové pedikúry, kde se přístrojem ošetří nehty a po té se nohy namočí v teplé lázni se změkčujícími přísadami po dobu 5 až 10 minut. Během této doby dojde ke změkčení otlaků, mozolů.

Po důkladném osušení nohou se pomocí ostré čepelky opatrně odstraní zrohovatělá kůže, mozoly a odstraní se případná kuří oka.

 

Jste diabetik? 

Jelikož jsem členkou České podiatrické společnosti můžete u mne využít benefitního programu zdravotních pojišťoven hrazení přístrojové pedikúry.

Nabízím Vám zpracování náhrady přírodních nehtů. Tato metoda může být použita k řešení mnoha problémů s nehty.

Příklady nejčastějších problémů, kdy se vytvoří náhrada nehtu:

 Při poškození, ztrátě, či deformaci nehtu z různých příčin
 Onychorrhexis – abnormální křehkost, lámavost nehtů
 Schizonychie – štěpení volného okraje nehtů
 Při ztenčení nehtu (ztráta ochranné funkce nehtu)
 Při bolestivém nálezu pod nehtem (způsobeném např. kuřím okem)
 Kosmetické defekty

Základním pravidlem ovšem je, že stávající nehet je zdravý, bez plísňového onemocnění a také musí být na prstě alespoň 1/3 přírodního nehtu (nehtové ploténky).

Co může způsobit deformace, poškození, nebo ztrátu nehtové ploténky, nebo problémy růstu nehtů?

 Mykotické onemocnění
 Úraz, nebo chirurgický zákrok, kdy došlo k poškození lůžka nehtu
 Celkové onemocnění
 Genetická dispozice
 Jiné příčiny

Kontraindikace – kdy se nemůže tato technika použít:

 Paronychium (zánětlivé postižení konečného článku prstu a nehtového lůžka)
 Mykotické onemocnění
 Otevřené rány, nebo jiná zranění na stávajícím nehtu a okolí
 Na článku prstu není dostatečný zbytek přírodního nehtu, který je nezbytný k upevnění nehtové náhrady.

Nabízím možnost lakování nehtů klasickou formou a to barevným lakem a následně vytvrzovačem laku.

Druhá možnost je nalakovat nehet barevným lakem, poté jej přetřít UV lakem pro přírodní nehty a nechat vytvrdit v UV lampě. Takto upravený lak více drží a přesto lze odlakovat běžným odlakovačem.

Postup aplikace: Na nohy se nanese maska na hydrataci pokožky, poté se nohy ponoří do teplé lázně s parafínem a zabalí do ponožek, které udržují teplo.

Parafínový zábal je vhodný pro lidi s revma. Pokožka nohou je jemnější a lépe hydratovaná.

Asi bychom jen velmi těžko hledali člověka, který by si neužil dobrou masáž nohou. Tato relaxační a léčivá technika existuje a vyvíjí se už po staletí a je pevně zakořeněná v mnohých kulturách. Masáž nohou a reflexní masáž chodidel tak dokáží ulevit od bolesti, urychlit hojení zranění či zbavit stresu.

Tradiční masáž se dělá holými rukami, ale v dnešní době je k dispozici obrovské množství různých pomůcek a náčiní, se kterými si můžete udělat perfektní masáž i v pohodlí domova. Pokud už se rozhodnete svěřit své nožky do rukou odborníka, nebo si je rozhodnete promasírovat sami, tak či onak dopřejete svému tělu nejen relaxační zážitek, ale také efektivní péči, kterou ocení celé Vaše tělo.

Ztluštěné nehty jsou dalším růstem, který nehty představují, což je známé jako onycauses, což je považováno za onemocnění, které se vyskytuje u mnoha lidí. Zde vaše nehty, ať už jde o ruce nebo nohy, představují problém, který je způsoben přítomností plísní v nich, které v nich generují přerůstání.

 • Přítomnost plísně nehtů je jednou z nejčastějších, která se v nehtech vyskytuje, což je způsobeno tím, že se v nich vyskytují mikroorganismy, které jsou známé jako dermatofyty. Ten vzniká v nehtu jak v jeho spodní části, tak i v jeho horní části.

 • Vzhledem k tomu, že plísně jsou velmi časté, je třeba počítat s tím, že jejich šíření je dáno prostředím s vysokou vlhkostí. Je také důležité vzít v úvahu, že se mohou šířit, takže je třeba postupovat opatrně.

 • Kvůli traumatu, které je způsobeno nějakým typem zranění utrpěného v jednom z prstů, buď na rukou nebo na nohou, které může generovat produkci ztluštěných nehtů.

 • Kvůli špatnému oběhu. Starší lidé mívají více ztluštělé nehty, stejně tak se vyskytuje u diabetiků, kteří navíc trpí špatnou cirkulací. Generování ztluštění, ke kterému dochází ve vašich nehtech.

 • Vlivem genetiky většinou dochází ke ztluštěným nehtům. Když příbuzní předložili tuto historii, je velmi důležité, aby každý člen rodiny navštívil podiatra, protože je náchylný k tomu, že trpí ztluštěnými nehty.

Zarostlé a zarůstající nehty jsou onemocnění, které se objevuje nejčastěji na palci u nohou, ale může se objevit i na jiných prstech. Projevuje se jako zduření nebo otok poblíž nehtu. Po určité době se může objevit zánět. Z toho vyplývá, že tento problém může mít různě pokročilá stádia a v léčbě hraje roli, s jakým stavem přijde zákazník. Řada zákazníků má totiž tendenci tento problém odkládat a čeká, že to „přejde“ samo.

Projevy zarůstajícího nehtu:

 • Bolestivost
 • Zprvu jen zarudnutí či otok
 • Otok a zvětšení okolo nehtu
 • Může se přidat zánět, pokud nehet například poškodí kůži a do rány vnikne infekce

Příčiny zarůstajícího nehtu:

 • Nevhodná obuv (onemocnění vzniká mechanickým otlakem)
 • Nevhodná péče o nehty, ty je třeba zastřihávat rovně, nikoliv do oblouku
 • Může se však jednat i o dědičnou dispozici
 • Někdy může být příčinou i úraz
 • Metabolická onemocnění, nadváha, hormonální nerovnováha

Kuří oko čili bolestivý otlak na noze je vlastně odumřelá a zrohovatělá kůže, která byla vystavena tlaku a tření. Vzhledově se jedná o žlutošedý útvar, velký asi 3–12 mm. Bolest u kuřího oka způsobuje čep, který je zanořený pod povrch kůže a tlačí na kost.

Nejčastější příčinou bývají nevhodné boty, které dlouhodobě tlačí na prst proti kosti. Navštivte mé studio a já Vám bezbolestně kuří oko odstraním. Objednejte se na ošetření co nejdříve, neboť důležitým bodem v léčbě je nahrazení nepohodlných bot za vhodnější, které nebudou obnovovat léčené kuří oko. Pomoci od bolesti mohou i ortopedické nebo gelové vložky.

Nabízím profesionální péči o Vaše chodidla a nehty klasickou (mokrou) pedikúrou, přístrojovou (suchou) pedikúrou, vhodnou i pro diabetiky, to vše u Vás doma.

Provádím ošetření zarůstajících nehtů, ztluštělých nehtů, popraskaných pat, hyperkeratóz, kuřích ok.

Při práci používám profesionální kosmetiku Podopharm. Vše potřebné vozím s sebou.

Ceník

 • Přístrojová pedikúra 500 Kč
 • Mokrá pedikúra od 400 Kč (cena dle náročnosti)
 • Lakování lak/gellak v rámci pedikúry 70/120 Kč
 • Jen úprava nehtů a lakování 250 Kč
 • Nehtová protetika – cena je za jeden nehet a liší se dle náročnosti úpravy a poškození nehtu 500 Kč
*Cena ošetření se může lišit v závislosti na ošetření (při ošetření zarostlého nehtu, kuřího oka, apod. se cena může zvýšit kvůli prodloužení procedury nebo při použití speciálních materiálů).


Náklady na dopravu nejsou zahrnuty v ceně. 

Mimo Lobodice 7 kč/km nebo dle dohody.

Zdravotní pojišťovny, které přispívají na přístrojovou pedikúru jsou uvedeny v ceníku.

Manikúra

Manikúra je kosmetická procedura, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí.

Klasická manikúra je způsob, jak nehty upravit pro jakoukoli příležitost a také proto znamená klasická manikúra ležérnost a jednoduchost.

Skládá se z očistění nehtu, ošetření kůžičky, odstranění blanky na nehtu, upravení nehtu do tvaru, jeho přeleštění a vyživení kůžičky výživným olejem.

Nehty se dále podle přání zákazníka lakují podkladovými, zpevňujícími či fixačními laky pro krásný vzhled a ochranu.

Čistě přírodní technika úpravy nehtů speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň.

Zaleštěním výživných látek do nehtového lůžka dochází k obnovení lámavých, roztřepených a nerostoucích nehtů. Zvyšuje lesk a chrání před nepříznivými vlivy jako je voda a saponáty. Podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů a také je obohacuje o důležité vitamíny.

Teplý parafínový zábal (Thermo zábal) intenzivně regeneruje namáhanou pokožku rukou a představuje proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky.

Působí blahodárně na celou nervovou soustavu, po terapii jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké. Teplý parafín mimo jiné velmi příjemně prohřeje klouby na rukou.

Masáž ruky zlepšuje přívod a odvod krve ve tkáních, velmi příjemně prohřívá dlaně a pomáhá odplavování odpadních látek pryč z těla.

Jedná se o masáž a uvolnění prstů, dlaní, zápěstí, předloktí až po masáž ramen. Tato masáž je balzámem nejen pro ruce, ale i pro duši. Velký význam má zejména u administrativních profesí, kde nebývají ruce a paže v dostatečné činnosti.

Délka masáže: 30 min

Kosmetika


Kosmetika je věda o kráse. Krásná pleť je však především zdravá, bez pupínků, nežádoucího zčervenání, bez šupinek a nadměrného olupování. Úkolem kosmetičky je zlepšit pleť klientů správnou diagnostikou, navrhnutím domácí péče a kosmetickým ošetřením ve studiu. 

Díky moderním technologiím lze docílit ještě lepších výsledků v oblasti kosmetiky.

Vybírat můžete z radiofrekvence, ultrazvukové špachtle, PDT lampy, mikrojehličkování nebo ultrazvukové kavitace.

3D Photoner je zařízení pro komplexní ultrazvukovou léčbu vytvořenou speciálně pro domácí použití a určenou pro pravidelné kosmetické procedury, které se doporučují 1-2 krát týdně.

Metody fotochromatického a ultrazvukového působení jsou ideální pro zralou pleť s příznaky stárnutí, pro suchou pleť, při výskytu vrásek a nedokonalostí, pigmentových skvrn a pih, jizviček po akné a dalších nerovností.

Metoda hloubkového čistění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je naprosto bezbolestné, neagresivní a účinné. Vhodné i například na velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou.

Ošetřením ultrazvukovou špachtlí se působí na prokrvení pokožky, současně je umožněn snazší přísun živin a vody do jejího nitra. Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují kromě jiného také nečistoty uložené hluboko pod kožní škárou. Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus.

Galvanické ošetření je jedním ze způsobů jak můžete svoji pleť udržet ve formě aniž by jste museli podstupovat chirurgické zákroky. Omlazuje pleť a vyrovnává vrásky. Pleť je svěží, vypadá odpočatě a zdravě.

Galvanické ošetření lze použít na všechny druhy pleti: mladou, zralou, suchou, mastnou, citlivou ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou.

Pomocí galvanického proudu se hluboko do pokožky zapraví speciálně vyvinutý účinný gel, který regeneruje, zpevňuje pokožku a zlepšuje metabolismus. Působí i na strie. Následuje ošetření krémem, který prodlužuje účinek.

Tato metoda se využívá na zregenerování především následujících partií:  břicho (vč. strií), nohy – celulitida, zpevnění paží, zmenšení podbradku.

Brow lifting (laminace obočí) je rychlá a účinná metoda úpravy obočí. Součástí ošetření je kompletní úprava tvaru, barvení a výživa. Doba aplikace je 90 min.

 • Dlouhodobá fixace nepoddajných chloupků, které se kroutí všemi směry.
 • Pokud chybí objem a chcete mít přirozený svěží vzhled obočí. Dělá vlasy v obočí hustší, pružnější a měkčí.
 • Optické zhuštění o 30 % a zvýraznění obočí po dobu 5 týdnů – odpadá nutnost používat dekorativní kosmetiku.
 • Pomůže skrýt následky neúspěšného nebo starého permanentního make-upu.
 • Máte vždy upravené obočí a neztrácíte čas každodenní úpravou
 • Cena 390 Kč

Lash lifting (laminace řas) – horní řasy. Doba aplikace 80 – 90 min

 • Regenerace, vyživení řas a posílení řas. Díky povzbuzení cibulky řasy rostou rychleji.
 • Řasy jsou naplněny vitamíny, proteiny a aminokyselinami. Tyto složky současně omlazují a vyhlazují oční okolí.
 • Zničené řasy (např. po neprofesionálním prodlužování) získají zdravý vzhled a strukturu, navíc bez případných alergických reakcí.
 • Přirozený svěží vzhled až po dobu dvou měsíců – navíc odpadá nutnost používat dekorativní kosmetiku.
 • Cena 490 Kč

Po proceduře nenamáčet obočí a řasy po dobu 24 hodin. Po dobu 24 hodin se také vyhnout páře, soláriu, sauně a mechanickým vlivům (spánek obličejem do polštáře).

Masáže jsou jedním z neoblíbenějších úkonů v kosmetické péči, ale také nejefektivnějším.

Masáže mají svůj význam při komplexní péči o stárnoucí pleť. Působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu.

Jedná se o liposukci bez skalpelu. Tato metoda je neinvazivní, bezbolestná, rychlá a bezpečná. Jedná se o vysoce účinnou metodu k redukci tukových polštářků a celulitidy, kterou jde jen těžko odstranit dietou a cvičením. Navíc se tvaruje a modeluje silueta postavy.

Přístroj funguje na principu ultrazvuku. Dokáže vygenerovat ultrazvukové vlny až 40 kHz. Ultrazvukové vlny přenáší vibrace do tekutin v mezibuněčných prostorách, kde se vytvoří vzduchové bubliny, které naráží na tukovou buňku. Následně se vylučují triglyceridy, tuky, které organismus vyloučí pomocí lymfatického systému.

Účinky

 • redukce celulitidy a všech jejich projevů
 • odstranění místně nashromážděného tuku
 • podporuje absorbci přebytečné extracelulární tekutiny
 • reaktivace krevního oběhu
 • remodelace křivek těla

Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme ošetření opakovat po 7-10 dnech. Počet ošetření závisí na vámi stanoveném cíli. Doporučujeme 6-12 ošetření. Následnou udržovací péči je možné provádět každého půl roku po 2-5 ošetřeních. Ošetření trvá cca 45 min. Procedura zahrnuje 30 minut kavitace + 15 minut manuální lymfodrenáže.

Kontraindikace

Těhotenství, kojení, onemocnění srdce (kardiostimulátor apod.), velké kovové implantáty v ošetřovaných partiích, onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění jater a ledvin.

Cena:
1 450 Kč/permanentka
(3 ošetření)
560 Kč – jedno ošetření

Kosmetické ošetření je bezbolestné, bez jehel, bez vpichů a řezů do pokožky. Výsledek je okamžitě viditelný, odpadá tedy doba rekonvalescence – žádné otoky, hematomy (modřiny) nebo krvácení. 

Docílíte tak perfektní hydrataci a zářivosti pleti, aniž byste se museli uchýlit k invazivnímu ošetření.

Jaký je výsledek po aplikaci celkové kůry kolagenových nití ?

 • velmi dobrý liftingový efekt
 • zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky
 • redukce vrásek
 • objem pro kontury obličeje
 • zlepšení dermální hustoty
 • kůže je hydratována
 • pokožka získává mladistvý jas
 • stimulace fibroblastů k syntéze nového kolagenu

Kolagenové nitě na lifting obličeje jsou aplikovány lokálně dle potřeby pleti klienta, spolu s produkty určenými pouze pro profesionální ošetření. Pro dosažení maximálního účinku jsou nutné tři až čtyři aplikace v cyklu co 10 dnů. Liftingový efekt dle typu pokožky přetrvává 6 – 8 měsíců. 

Po aplikaci je nutné dodržet pokyny kosmetičky a aplikovat následně produkt dle doporučení.

Depilace

Depilace je oblíbená hlavně v letním období. Depilace zbavuje pokožku chloupků i s kořínky a její účinek je dlouhodobější než při běžném holení. Chloupky po depilaci začínají růst až po 14 dnech.

Depilace voskem je tradiční a dodnes nejrozšířenější metodou depilace. Pro své výjimečné vlastnosti se stává stále oblíbenější po celém světě. Jde o nejšetrnější způsob depilace.

Teplý vosk dobře přilne k chloupkům a odumřelým kožním buňkám, a proto nehrozí poranění pokožky. Je bez chemických přísad, parfemace či barviv. Po ošetření se vždy používají přípravky po depilaci. Od typu kůže závisí, jak dlouho pokožka zůstává hladká a hebká – průměrně 3 až 4 týdny.

Fotoepilaci je nejúčinnější provádět v období růstu chloupku. Díky několika sezením se ošetří chloupky, které byly při předchozích sezeních v období klidu. Zbývající chloupky postupně slábnou, až jsou téměř neviditelné. Nejlepších výsledků se dosahuje, pokud jsou chloupky tmavší a kůže světlejší. Lze však odstranit i úplně světlé až bílé chloupky.

Ošetření je nutné několikrát (5 – 8x) opakovat, jelikož chloupky rostou v různých fázích. Ošetření se opakuje po 4 – 12 týdnech podle depilované oblasti.

Péče po úpravě IPL

– 24h po úpravě se vyhýbejte pobytu na slunci a použijte SPF 30 – 2  týdny po každé úpravě

– minimálně 2 týdny po poslední úpravě se nevystavujte intenzivnímu slunečnímu záření, čili neopalujte se, nechoďte do solária, nepoužívejte samoopalovací přípravky

– po úpravě udržujte oblast čistou

– pijte hodně vody

– 24h po úpravě si nedávejte horké koupele, sprchy a nechoďte do sauny

– po dobu úpravy si nedělejte depilaci (voskem, trháním nebo krémem) – holení je dovoleno, pokud s holením po každé úpravě počkáte minimálně 24h

– nepoužívejte parfémované výrobky 24h po úpravě

UPOZORNĚNÍ!
Za neomluvený termín bude při další návštěvě účtován storno poplatek 50% částky dané služby. Při neomluvení dvou termínů nebude již další termín poskytnut.
Děkuji za pochopení.

UPOZORNĚNÍ!

Za neomluvený termín bude při další návštěvě účtován storno poplatek 50% částky dané služby. Při neomluvení dvou termínů nebude již další termín poskytnut.

Děkuji za pochopení.